Krátkej report

17. května 2009 v 11:43 | crack |  reporty
Čau, v žilách mi dokolovávají zbytky rumu, jsem nevyspaný, jsem bez peněz a moje hadry smrdí jak prase - je půl dvanácté dopoledne a já jsem plnej dojmů, takže to musim ventilovat.
Předem musím zdůraznit, že jsem posral propagaci akce, co se týče výlepu plagátů ale nemyslím že na to akce dojela. V Opavě se, jak to tak vypadá, začíná utvářet něco, co by se mohlo nazvat "scénou". Ikdyž nebyl klub narvanej, právě naopak, všichni návštěvníci - asi dvacet - fakt přišli za muzikou. Tyvole, to jsem ještě v Opavě nezažil, aby se všichni lidi zvedli a šli hned za kapelou, která právě hraje. Lidi kapely hltali, nevěřícně zírali, pogovali - no ty vole!
Škoda že Ema Camelia nedojela. Ještě jednou se omlouvám všem, co se na ní tak těšili. Ovšem jedna kapela ze čtyř nedělá koncert. První zahráli liberečtí UNDERGROUND THEATRE. Ukrutnej zážitek. Měl jsem z nich pocit, že to budou pokračovatelé rozpadnuvší Themy eleven. Emotivní řev, Drtivá rytmika, energie až za hrob. Po UT zahráli SOCIAL PARTY. Těžko komentovat výkon vlastní kapely. Většinu setu jsme hráli novinky. Z našeho pohledu to bylo, až na nějakej ten přehmat, celkem fajn, otázka zní, jak se k tomu postaví ti, co tam byli - tím chci nabídnout všem možnost vyjádřit se k tomuhle reportu nebo sepsat jinej. Poslední kapela byli kluci z Olomouce HUMAN PUPPET. Zas nesklamali. Tvrdé, pomalé a drtivé songy téhle partičky jsou geniální. Jednoduché, stále se opakující motivy, které se omotávají kolem mozku. Bodají. Dzj, kytarista HP hrál jako s epileptickým záchvatem. Jako kdyby měl blbě uzemněný aparát a veškerý proud pronikal do něho.
Ještě jednou děkuju všem co dorazili a ti co nedorazili - vaše smůla. Koncert roku? Asi to tak bude.
Jestli má někdo fotky nebo vlastní pohled na akci - napište na crackfuck@seznam.cz a hodíme to sem.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama