This Routine Is Hell, Ennoia, Bestial Klakson

20. února 2010 v 11:43 | crack |  reporty
Ti lidi jsou někdy hodně divný, když si nechaj propásnout opravdu skvělej večírek v podání holandských hardcoristů This Routine Is Hell, kterým sekundovali metalcoreové party Ennoia a Bestial Klakson. Nicméně nás pár, co dorazilo, litovat rozhodně nemohlo.
Celé to začali kluci a holka z Ostravy, kteří si říkaj Ennoia a zaskakovali za nemohoucí opaváky Fall Of Ghostface. Dorazil jsem až k závěru jejich hraní ale zůstal jsem tam stát v úžasu, když jsem po odmlžení brýlí zjistil, že ten brutální hlas nemá chlap ale holka. Bylo to rychlý a silný a těžko uvěřit, že to byl jejich první koncert.
Po menší pauze se na scéně oběvili kucí fulnecký (?) Bestial Klakson. Po pravdě, moc jsem se na ně netěšil ale musim uznat, že měli taky něco do sebe. Takovej mix olomouckejch Šroubů, valmezskej Elektrick mann a ostravských (?) Boycott. Semtam pár fórků, lehké koketování se Sepulturou, myslim že dobrý.
Delší pauza, parta mladejch Holanďanů si staví cajky, zvuková zkouška, jazyková bariéra ale nevadí, nějak se to zvládne. Zpěvák ukazuje, že bysme měli zajít k pódiu, tak se tam všichni nahrnem - najednou tam tak málo lidí nebylo. Pár keců a začal nářez jak prase. Rychlej hardcore-punk, říznutej metalovýma postupama. Vzpomínka na izraelce Suckinim Beanim. Po každým songu zpěvák spustil pár slov o těch věcech co zpívá, něco o alternativních médiích atd. Sympatickej kluk. A nářez zase pokračoval. Pogo a konec. Tyvole po 18 minutách? Fakt se s tím kluci nesrali. Publikum je donutilo zahrát ještě další dvě věci a pak už byl šmitec. Ty vole This Routine Is Hell.
Všichni jsme mohli bejt spokojení, někteří si koupili překrásnej červenej vinyl (a jestli se to povede, budem mít tady v distru taky pár kousků).
Mrkněte na odkazy:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama