malej klubovej fest

13. června 2011 v 16:02 | crack |  Kecy


Už dlouho jsem tady nedával žádnou pozvánku na akci. Proč zas nebýt chvilku kurva a nemyslet na sebe? Nějakou dobu jsme měli v plánu udělat něco jako fesťák. V podstatě ale naše lenost řešit věci kolem zasáhla do té míry, že z festu uděláme spíš větší koncert, tj. 4 kapely. Někde se dělají normálně koncerty o čtyřech kapelách, ale mě už to pak připadá nudné a hlavně se u toho pak hodně chlastá. V našem případě jsme zvolili takové kapely, u kterých se faktor nudnosti omezuje na minimum při stejném faktoru chlastání. Takže jdem na to:

Guantanamo Party Program patří k tomu nejlepšímu, co polská tvrdá nezávislá scéna může nabídnout. Inspirace sludge scénou je neodmyslitelná. Čerpají z Olympu daného stylu, reprezentovaného božstvy Neurosis, Cult of Luna, Isis, Kylesa atd. a čechrají zvuk příměsí numetalovými postupy.
http://www.myspace.com/gua ntanamopartyprogram

I Killed Many People for Money hájí místní barvy. Dodávají zdejší scéně to, o čem se jenom mluví ale na co se muselo počkat až do jejich příchodu: pestrý alternativní rock s tendencemi vracet se na americký Severozápad devadesátých let a křížit jej s francouzskou emo školou. Hodně podobný Sonic Youth, Amanda Woodward nebo Envy.
http://www.bandzone.cz/iki lledmanypeopleformoney

Social Party coby skupinka organizátorů tohohle mecheche se chystá na místních odzkoušet chystanou desku s předpokládaným názvem Prolomit Ledy, pod níž můžeme čekat řeku mělnící sludge metal, hardcore, country a klaciscký rock´n´roll s příměsí oldschool emo.
http://www.bandzone.cz/soc ialparty

Tummö je jedna z výběrových odrůd tuzemské hardcore školy. Lidi ze See you in hell, Ema Camelia, Thema Eleven, Gospel of the Future aj. se dali dohromady aby vytáhli ze stínadel rock´n´rollu temné riffy Black Sabbath a přetavily je do nasranější a agresivnější muziky.
http://www.myspace.com/tum mo666


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama